tel.: (+48) 603 88 10 11
tel.: (+48) 726 80 08 08

email: handlowy@vemarket.pl

GG: 38875202

login Skype: vemarket.plJesteśmy czynni w:

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Kwotę wylicytowaną na aukcji + koszta wybranej przesyłki prosimy przelewać na:

25 1140 2004 0000 3602 3508 0380
VEMARKET
ul. Modlińska 248A
03-152 Warszawa


Prosimy pamiętać o podaniu
Twojego loginu allegro w tytule przelewu oraz numerów aukcji, za które płacisz!

Przed zakupem przeczytaj nasze zasady, kupując u nas produkt akceptujesz je.

Formy płatności:
- za pobraniem (tylko użytkownicy
z pełną aktywacją konta i min. 5 pozytywnymi komentarzami)
- odbiór osobisty
- płatność kartą kredytową
- płatność przez Allegro

Standardowo do każdego zakupu dodajemy paragon - jeżeli chcesz fakturę VAT, wyraŸnie zaznacz to
przy swoim zamówieniu w polu "dodatkowe uwagi".

PAMIĘTAJ! KUPUJĄC NA NASZYCH AUKCJACH AKCEPTUJESZ NASZE ZASADY ZAKUPÓW

KODY WYSZUKIWARKI:

CH17566

vemarket.pl_BRANZA07_CHEMIA
vemarket.pl_chemia_001

          

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW ŻYCZĄC PAŃSTWU WIELKIEJ SATYSFAKCJI !

1. Towar oferowany na aukcjach jest fabrycznie nowy - chyba, że w opisie danej aukcji zaznaczono inaczej (np. aukcja zawiera informacje co do przebiegu itp.).

2. Wszystkie ceny podajemy w złotych polskich i zawierają podatek VAT

3. Prosimy o rozważne decyzje przedzakupowe. Wybierając opcje "Kup Teraz" dokonana została umowa kupna-sprzedaży, dlatego prosimy o przemyślane zakupy. Trudno jest opisać miękkość, puszystość czy inne sugestywnie odczuwalne określenia niektórych produktów. Nie wysyłamy towarów do tzw. "obejrzenia", to można zrobić w sklepie / ew na bazarze. W przypadku zwrotu towaru dodatkowe koszty transakcji ponosi kupujący.

4. W przypadku wątpliwości lub w celu potwierdzenia dostępności rodzaju wybranego towaru wg typu, wzoru, rozmiaru czy koloru. prosimy o kontakt e-mailowy wysłany w formularza Allegro.

5. "Platność za pobraniem"
a) Towar za pobraniem wysyłamy osobom z pełną aktywacja konta Allegro posiadajacych min. 5 pozytywnych komentarzy.
b)Nieodebranie przesyłki płatnej przy odbiorze ( za pobraniem ) wiąże się z komentarzem negatywnym, oraz ze zgłoszeniem do Zespołu Allegro w celu zawieszenia konta kupującego.

6. Po dokonaniu zakupu w terminie do 3 dni prosimy koniecznie uzupełnić FORMULARZ OPCJI DOSTAWY serwisu Allegro - bez jego uzupełnienia proces wysyłki może się znacząco wydłużyć. W formularzu prosimy o przekazanie nast. danych:
a) Imię i Nazwisko
b) Login Allegro
c) Nazwa zamówionego towaru
e) Forma dostawy
f) Adres do wysyłki
g) ew. dane do faktury
h) Sposób płatności
- Jeżeli dokonują Państwo przelewu bankowego na konto - w tytule przelewu prosimy o wpisanie: Imienia i Nazwiska wg danych Allegro, loginu z Allegro, nazwy zakupionego towaru, numeru aukcji przedmiotu który został zakupiony.
- W przypadku nie otrzymania w/w danych przesyłka może zostać nadana ze znacznym opóźnieniem.
Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

7. Naszym klientom wystawiamy paragon lub fakturę VAT.
Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon fiskalny lub faktura. Paragon fiskalny wystawiany jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki. Zgodnie z ustawą dokument fiskalny lub faktura - w przypadku jego braku w przesyłce - może zostać dosłany drogą elektroniczną (poczta e-mail).

8. Jako sprzedajacy komentarz wystawiamy dopiero w odpowiedzi na komentarz kupującego. Uwaga: przed wystawieniem komentarza innego niż pozytywny - skontaktuj sie z nami - sprawdzimy przyczynę, ustalimy gdzie tkwił błąd i zobaczymy co da się zrobić.

9. Reklamacje - W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas dostawy lub skierowania reklamacji bezpośrednio do sprzedawcy klient powinien nie przyjmować przesyłki. UWAGA!!! ZAWSZE SPRAWDZAJ PRZESYŁKĘ W OBECNOŚCI KURIERA, TYLKO PROTOKÓŁ SPISANY W OBECNOŚCI KURIERA JEST PODSTAWĄ DO REKLAMACJI I WYMIANY USZKODZONEGO TOWARU. W przypadku stwierdzenia wady po rozpakowaniu przesyłki należy odesłać wadliwy produkt do nas. Nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

10. W przypadku wyboru opcji wysyłki Pocztą Polską do jednej paczki wchodzi tylko jedna sztuka danego towaru, chyba że w treści danej aukcji jest zaznaczona inna ilość sztuk.

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego na naszej aukcji bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki.

W VeMarket można zrezygnować z zakupu w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki, nie podając przyczyny. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracane towary muszą być kompletne. Towary zabezpieczone fabrycznie przed otwarciem nie mogą być zwrócone po zdjęciu folii lub usunięciu zabezpieczeń, zniszczeniu pudełka. Nie mogą nosić innych śladów używania (odnosi się to również do trwałych i nieodwracalnych zniszczeń lub uszkodzeń opakowania produktu). Towar należy odesłać do nas na swój koszt wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy kupna i dowodem zakupu - paragon*. Gwarantujemy zwrot wartości produktu. Zwrotowi nie podlega koszt dostawy ani koszt ew. przesyłki ze zwrotem! Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymanym wraz z nim paragonem. Gwarantujemy zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w zamówieniu. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

Cały asortyment, który znajduje się w naszej ofercie (dot. artykułów chemii gospodarczej) jest importowany z krajów Europy Zachodniej i przeznaczony na tamtejszy rynek, chyba że na danej aukcji zaznaczono inaczej. Oferujemy pełnowartościowy towar przeznaczony dla zachodnioeuropejskich konsumentów. Na rynku polskim znajdują się juz produkty w podobnych lub takich samych opakowaniach. Różnią się "tylko" jakością, znacząco niższą od tych "unijnych". Czemu tak jest... nie wiadomo, zapewne konsument zachodnio-europejski ma "potrzeby wyższego standardu", ale teraz i Państwo możecie się przekonać, że to prawda. Dlatego oferujemy na naszych aukcjach oryginalne zachodnie Produkty, prosto do domu !!!

Za wysyłkę kurierską do 30 kg płacisz jedną cenę.
Podane ceny wysyłek kurierskich dotyczą paczek o wadze do 30 kg.

Do obliczeń wagi przesyłki:
produkt który kupisz na tej aukcji waży 8,5 kg

Kupując na naszych innych aukcjach OSZCZĘDZASZ NA PRZESYŁCE !!!
Zapraszamy do zakupu pozostałych produktów !!!

          

PaneleAllegro.pl

 

 

Komentarze

Vemarket.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone - jakakolwiek reprodukcja, kopiowanie lub inne przetwarzanie elementów tej aukcji (w tym cytowanie treści) bez pisemnej zgody użytkownika VeMarket będzie ścigana z ramienia Kodeksu Karnego. All rights reserved by VeMarket 2012.